Norges største fagkjede for frisører

Hår1 kjeden ble etablert i 2005 med formål om å etablere et samarbeid mellom frittstående frisørsalonger i hele Norge. I dag får vi lov til akkurat det, for over 500 salonger og skoler.

Det viktigste vi bidrar med er driftsstøtte og kompetanseutvikling for våre medlemsbedrifter.

Hår1 er en frivillig fagkjede, som ikke endrer ditt konsept eller salong navn.
Selskapet eies av daglig leder Paul Redisch Thorsen med flere.

Hår1 har oppnådd AAA status 8 år på rad, og var Gasellebedrift i 3 år.

Velkommen til oss!

Partnerskap

Som medlem har vi minst fire interne møter hvert år – alt etter deres behov og ønske. Vi kommer til din salong og er der for deg og dine ansatte.

Stordriftsfordeler

Som medlem får du tilgang til ferdig fremforhandlede avtaler på alt dere trenger til å drive salong. Vi gir dere også en årlig bonus basert på ditt varekjøp.  

Faglig utvikling

Hvert år arrangerer vi to større ledersamlinger hvor du sammen med kollegaer kan oppdatere deg på temaer innenfor både fag og drift.

Vårt team

Våre 6 medarbeidere har alle bakgrunn fra økonomi-, butikk- og salongdrift samt lang erfaring fra frisørbransjen.

Dette garanterer deg tilgang på god kunnskap og oppfølgning.

Bilde av daglig leder Paul R. Thorsen

Paul Redisch Thorsen

Daglig leder – CEO

paul@har1.no
900 44 049

Dag Johnsen

Østlandet

dag@har1.no
901 21 009

Roger Kristiansen

Østlandet

roger@har1.no
477 58 563

Bente Henriksen

Sørlandet/Rogaland

bente@har1.no
975 32 678

Bilde av Hilde Brevig

Ingvild Haugland

Vestlandet/Rogaland

ingvild@har1.no
454 05 401

Portrettbilde av Roger Stav

Roger Stav

Trøndelag/Møre og Romsdal

roger.stav@har1.no
932 18 859

Rikke Bjåen Egeland

SoMe ansvarlig

rikke@har1.no
408 69 953

Har du noen spørsmål?

Vi hjelper deg gjerne!